Projektas „100 šypsenų daugiau”

Išpildykime svajones ir padovanokime šypsenas vienišiems senoliams!

100 šypsenų daugiau – tai nuo 2007m. Vilniaus Rotaract klubo organizuojamas socialinis projektas, skirtas vienai iš jautriausių socialinių grupių – vienišiems ir skurdžiai gyvenantiems senjorams Lietuvoje. Kasmet suburdami Lietuvos žmones svajonių pildymui, senolius nudžiuginame ne tik surinktomis dovanomis, tačiau ir jaukiu pokalbiu prie puodelio arbatos.

Šiltos šlepetės, bilietai į teatrą, naujas arbatinukas, vilnonės kojinės – tai tik keletas svajonių, prie kurių įgyvendinimo gali prisidėti kiekvienas!

Darykime gerus darbus drauge!

Kaip galite prisidėti?

 1. “100 šypsenų daugiau” internetinėje svetainėje (vrac.lt/100sypsenudaugiau) – lapkričio/gruodžio mėnesiais skelbiamos senolių svajonės.
 2. Galinčius išpildyti senolių svajones, galite jas rezervuoti internetinėje svetainėje (jūsų kontaktai bus perduoti klubo nariui, kuris sukoordinuos dovanos paėmimą iš Jūsų ir jos nuvežimą senoliui).
 3. Paramą taip pat galite skirti ir aukodami norimą sumą į Vilniaus Rotaract 100 šypsenų daugiau sąskaitą (Įmonės kodas 193275034, sąskaitos Nr.LT72 7044 0600 0768 5179, SEB bankas, mokėjimo paskirtis „100 Šypsenų daugiau“) – už šias lėšas pirksime būtiniausius daiktus, reikalingus lauknešėliui.
 4. Informacija apie projekto eigą bus skelbiama Facebook paskyroje.

2021 – 2022 m. projekto rezultatai

0
Išpildytos svajonės
0
Surinkta paramos
0
Projekto remėjų ir partnerių
0
Savanoriai
0
Aplankyti Lietuvos miestai

Senolių lauknešėlis

 • Gardėsiai šventiniam Kūčių ir Kalėdų stalui (mandarinai, pyragas, šokoladas)
 • Svarbiausių maisto produktų rinkinys (miltai, cukrus, kruopos, konservuota mėsa ir daržovės)
 • Vitaminai ir maisto papildai (priklauso nuo sveikatos būklės)
 • Svarbiausi higienos reikmenys
 • Senolio kalėdinė dovanėlė – būtiniausi daiktai buičiai (priklauso nuo senolio poreikio – buitinė technika, šiltas rūbas, buities priemonės)
 • Senelius lankome jau daugiau kaip dešimtmetį
 • Kasmet siekiama išpildyti apie 100 senelių svajonių
 • Įgyvendinamas kartu su Vilniaus miesto socialinės paramos centru
 • Mums padeda Maisto bankas

PRISIDĖKITE PRIE SENOLIŲ GEROVĖS

Prisidėkite prie vargingai gyvenančių vienišų senolių ir padėkite mums suteikti šilumos ir dėmesio prieš artėjančias šventes